Vyhledávač

Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality > Hlášení místního rozhlasu 1.3.2022

Hlášení místního rozhlasu 1.3.2022  1. Oznamujeme všem ženám, že v rámci nadcházejícího Mezinárodního dne žen Vám i letos obec jako dárek k tomuto svátku poskytne muzikálové vystoupení s názvem Letem muzikálovým světem. Představení se bude konat v neděli 6. března od 17hodin opět v mateřské škole. Všechny jste srdečně zvány a drahé polovičky vezměte sebou.
  2. Obecní úřad Bohuslavice připomíná všem majitelům hrobů na Bohuslavickém hřbitově, že se uzavírají nové smlouvy a zvyšuje poplatek za hroby. Žádáme
    všechny, kteří tak ještě neučinili, aby se co nejdříve dostavili smlouvy podepsat a zaplatit poplatek.
  3. Kulturní centrum Raková, vás zve na výrobu koupelových solí v sobotu 5. března od 14 hodin v kulturním centru. Vemte si prosím sebou šroubovací sklenici.
  4. Zastupitelstvo obce oznamuje záměr poskytnutí pomoci Ukrajinským uprchlíkům v rámci ubytování na dobu nezbytně nutnou. Ubytování by bylo poskytnuto v prostorách mateřského centra a komunitního centra. Na základě tohoto záměru jste obdrželi do schránek dotazník, který obratem vyplňte a vraťte do bílé poštovní schránky na obecním úřadě do zítřka do 17 hodin. Zastupitelstvo následně okamžitě rozhodne o případné pomoci. Okamžitá pomoc potřebuje okamžité rozhodnutí.
  5. Provozovatel pohostinství oznamuje, že v sobotu 5. března budou v prodeji pečené makrely na návsi od 16hodin. Pohostinství bude otevřeno od 13hodin.