Vyhledávač

Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality > Hlášení místního rozhlasu 26.3.2019

Hlášení místního rozhlasu 26.3.2019  1. Oznamujeme občanům a chalupářům, že místní pohostinství bude opět v provozu od pátku 29. března.
  2. Oznamujeme všem, kteří mají objednané palivové dřevo, že další těžba bude probíhat během měsíce dubna až května. Následně bude dřevo opět rozváženo.
  3. Žádáme všechny občany a chalupáře, aby udržovali pořádek kolem kontejnerových hnízd a nenechávali dlouhodobě odpad kolem kontejnerů. Pokud vedle ponecháte pytel, žádáme o důkladné uzavření.
  4. Žádáme všechny chovatele psů, aby byli ohleduplní vůči ostatním a nenechávali svoje psi vykonávat potřebu kdekoli na veřejném prostranství nebo na cizím pozemku. Děkujeme za ohleduplnost.
  5.  Z důvodu stále se zvyšujícího zájmu o palivové dřevo zajistila obec možnost koupě a dovozu suchého odpadového dřeva ze stolárny. Cena dřeva v množství plného vysokého kontejneru multikáry s dopravou činí 1450,- Kč. Pro lepší představu odpadového dřeva se můžete podívat na obrázek na úřední desce obce. Kdo má zájem může se přihlásit do pořadníku na obecním úřadě. Každý týden bude dovezen jeden kontejner.
  6. Oznamujeme všem, kterým již dřevo z těžby bylo dovezeno, že mohou již dřevo i s dopravou zaplatit.
  7. Stavebniny DOPOSINVEST Bohuslavice zahájí sobotní prodej dne 6.4.2019. Prodejní doba od 7 hod. do 11:30 hod včetně rozvozu materiálu.